Сметајте го ова за ваш личен пријателски простор со многу вредни информации

Слободно контактирајте со нас во врска со регистрација за лекција, или да добиете информации за цените и пакетите за часови со пополнување на формуларот подолу, и со нетрпение очекуваме да ве запознаеме.

Политика на студиото за инструменти:

Правилата се тука за да се осигура дека имаме јасна претстава за тоа како ќе функционираат лекциите со цел да спречиме секое недоразбирање На овој начин, и ученикот (ученикот родител) и наставникот се заштитени.

Општо:

1. Лекциите се одржуваат со користење на Skype, Zoom или FaceTime.
2. Студентот може да се запише на часови во секое време.
3. Првата лекција е бесплатна, трае 30 мин и е воведна лекција. За да се регистрирате, пополнете го формуларот подолу.

Возраст и ниво:

1. Не постои ограничување на возраста или нивото за учениците. Учениците помлади од 18 години треба да имаат одобрение од нивните родители/старатели.
2. Учениците помлади од 10 години треба да ги имаат родителите присутни за време на часот.
Школарина:
1. Школарината се плаќа месечно во зависност од пакетот што ќе го изберете.
2. Лекциите треба да се платат најмалку 24 часа пред првата официјална лекција.
3. Опции за плаќање се: банкарска трансакција, xoom.com, wise.com, western union.
4. Трошоците за трансфер ги плаќа студентот (старател).

Пакети за часови:

1. Најдобро е да се регистрирате за 4 лекции месечно, бидејќи имаме специјална зделка за овој пакет и истиот ќе ви даде конзистентност. Ако не ги искористите сите лекции за тој месец, ќе имате уште една недела за да го направите тоа.
2. Достапни се единечни часови ако не сте подготвени да се одлучите, по бесплатната 30 -минутна консултација.

Word

Откако ќе склучиме договор, можете да контактирате со нас во секое време ако имате какви било прашања. Ќе добиете персонализиран план за вежбање, направен специјално да одговара на вашите цели и да бидете сигурни дека ефикасно го користите времето за вежбање. Тука сме да ви помогнеме и се радуваме што ќе ве запознаеме!